Category Archives: Rock

9 thoughts on “ Pasha Sytë E Mi (Tako Mi Mojih Očiju) - Qamili I Vogël - Bylbyli Në Çabrat (Vinyl, LP, Album)

  1. Dobar vlasnik psa svome ljubimcu želi samo najbolje, ali svakome se može dogoditi da u odgoju i brizi za psa napravi neku grešku. Kako bi se pas osjećao sigurno i sretno, ovih 10 stvari nijedan vlasnik psa ne smije raditi dlakavom članu svoje obitelji.
  2. Një marrëdhënie shoqërore e pazakontë është krijuar mes një gruaje dhe një adoleshenti, i cili e kishte qëlluar me revole në fytyrë. Debbie Baigrie kishte shkuar në një udhëtim në Tampa të Florida së bashku me djalin e saj të dytë gjatë verës së vitit , kur u qëllua me revole nga vjeçari Ian Manuel, [ ].
  3. Vip-at e adhurojnë faktin që të postojnë foto të bukura nëpër rrjetet sociale nga pushimet e tyre në vendet turistike. Por nuk mungojnë rastet kur detajet e vogla shkaktojnë të qeshura. ‘Paska dal pa mendje deveja’, Zaimina Vasjari lë pa fjalë komentuesin.
  4. Sve te godine radio sam vani, tu i tamo u Hrvatskoj, ali rijetko. Krivo mi je bilo, ali nisam dopustio da mi drugi određuju koliko ću ja kao pjevač trajati. Počeo sam se raspitivati zbog čega se to događa te kako je to moguće, povezao sam sve i bilo mi je jasno. Takvo stanje vladalo je i .
  5. E mira e jetesës larg qytetit padyshim se është pastërtia. Fshatrat janë më të konvenueshme sa i përket ajrit të pastër dhe pamjeve të bukura. Por padyshim se nuk mungojnë as shpendët dhe kafshët e ndryshme. Në një video të dërguar në Indeksonline është shumë interesante se si një zog në fshatin Vitak të Skenderajt [ ].
  6. Në dhjetorin e ës, Kuvendi Françeskan u mbyll dhe anëtarët e mbetur të tij u shpërndanë. Zef Pllumi shkoi në Melgushë, adresa më e afërt me Shkodrën për të, ku jetonte xhaxhai. Nuk kaluan as tri ditë, kur ia behën në shtëpinë e xhaxhait kryetari i Këshillit dhe .
  7. Nov 10,  · Lajmi i fundit për pashaportën shqiptare do bëjë që t’ju “shkëlqejnë” sytë nga gëzimi sot. admin November 10, Titulli i pasaportave më të fuqishme në botë ndryshon nga java në javë. Një moment Gjermania shpallet në vendin e parë, pastaj papritmas Japonia i merr fronin. Renditja e fundit bazohet në numrin e vendeve.
  8. Po ashtu Kreu i Shtetit ditën e sotme ka zhvilluar një takim edhe me ambasadorin e Austrisë në Shqipëri, Johann Sattler i cili ka përfunduar detyrën e tij në vendin tonë. Kujtojmë që ky takim i Metës me Leikert dhe Sattler ka ardhur një ditë pasi kreu i opozitës, Lulzim Basha u takua me ta.
  9. TIRANË- Shefja e misionit të OSBE/ODIHR në Tiranë, Audrey Glover pas takimit me Bashën po zhvillon një tjetër takim. Glover i ka shkuar në zyrë kryetares së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi. Ky takim k atë bjë më zgjedhjet vendore që u zhvilluan më 30 qershor të këtij viti dhe situatën e tensionuar politike [ ].

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *